Organizácia podujatí

Organizácia kultúrnych podujatí a komerčných prezentácií, vytváranie PR článkov a reklamných textov.

Špecializujeme sa na organizáciu kultúrnych podujatí a komerčných prezentácií produktov a služieb. Naše služby môžu byť komplexné, od vytvorenia základnej myšlienky podujatia až po jeho realizáciu.

Taktiež Vám môžeme poskytnúť konkrétnu službu súvisiacu s Vašim podujatím, napríklad vytvorenie PR článkov alebo reklamných textov, prekladateľské a tlmočnícke služby, ako aj zabezpečenie originálnych umelcov.

Piešťany Street ART 

Dvojdňový festival pouličného umenia, ktorý organizujeme každoročne, od roku 2016, koncom júla alebo počas prvého augustového víkendu. Myšlienkou podujatia je priniesť do centra mesta Piešťan originálnu umeleckú tvorbu vo forme pouličného umenia.

Piešťany Open MIC 

Jednodňový festival, ktorý organizujeme každoročne, od roku 2017, koncom januára alebo počas prvého februárového víkendu. Festival ponúka tradičné a alternatívne koncerty kapiel a pesničkárov s vlastnou hudobnou tvorbou.

Služby

  • Plánujete firemnú akciu alebo oslavu, ktorá by bola menej tradičná a zmestila sa do akéhokoľvek rozpočtu? Nájdeme pre Vás pouličných umelcov na mieru, podľa Vašich požiadaviek a presne v danom termíne, ktorý Vám vyhovuje.

  • Steny Vašich priestorov sú nevýrazné? Chcete zdôrazniť význam historických udalostí v komunálnom význame? Vyskúšajte street art. Banksy je našou inšpiráciou.

  • Samozrejme, vieme pripraviť aj seriózne školenia alebo semináre vrátane zabezpečenia zvukovej techniky a tvorby/grafického spracovania pozvánok a súvisiacich materiálov. Nechajte svojich zamestnancov pracovať, o zábavu a vedomosti sa postaráme my.

Prvý ročník festivalu Piešťany Street ART a prvý umelec, Adam Morkus, ktorý podujatie otvoril na Kolonádovom moste.

play

Pozrite si video

Galéria

Naše podujatia vytvárajú priestor slobody, porozumenia, tolerancie a komunitnej spoločnosti.