Začíname pracovať na novej webovej stránke

Novými technológiami a novým dizajnom chceme našim zákazníkom ponúknuť lepší prehľad o našich činnostiach a zjednodušiť výber prekladateľských, tlmočníckych, účtovných alebo organizačných služieb.

S prácami na vývoji novej webovej stránky začíname v priebehu nasledujúcich týždňov, s predpokladaným ukončením a spustením do konca roka 2019.

 

 

 

Archív novinek

11september

Začíname pracovať na novej webovej stránke

Novými technológiami a novým dizajnom chceme našim zákazníkom ponúknuť lepší prehľad o našich činnostiach a zjednodušiť výber prekladateľských, tlmočníckych, účtovných alebo organizačných služieb.
viac info »

5marec

Získali sme Index daňovej spoľahlivosti

Na základe splnenia hodnotiacich kritérií Finančnej správy Slovenskej republiky bol spoločnosti EMERALD udelený Index daňovej spoľahlivosti.
viac info »

7január

Zjednodušili sme ceny našich prekladateľských služieb

Naše aktuálne sadzby štandardných prekladov z/do angličtiny sa začínajú na úrovni 0,048 € za jedno zdrojové slovo, čo je približne 12 € za jednu normostranu.
viac info »

31august

Účtovné a daňové poradenstvo pre menšie a stredne veľké firmy

Špecializujeme sa na účtovníctvo pre začínajúce, malé a stredne veľké firmy. Naši zákazníci oceňujú, že im vieme poskytnúť priateľský, flexibilný a praktický prístup pri riešení účtovných a daňových otázok. Ak hľadáte účtovníka v Piešťanoch, ktorý by Vám pomohol s daňovými priznaniami a účtovníctvom, kontaktujte nás a my Vám poskytneme maximálnu podporu.
viac info »

31jul

Čo o nás povedali II.

„Braňo, ahoj, mám odpoveď z redakcie, že nám článok prijali bez ďalších komentárov. Tešíme sa veľmi a ďakujeme tebe a Markovi za vynikajúcu spoluprácu. Prosím, informuj ho a veľmi pekne od nás pozdravuj. Ak budeme znovu čokoľvek v tomto druhu potrebovať, určite sa ozvem.“ Editácia anglického odborného článku
viac info »

29jún

Prekladateľ alebo tlmočník

Jediný rozdiel medzi prekladom a tlmočením je v médiu. Prekladateľ prekladá požadované informácie zo zdrojového do cieľového jazyka písomne, zatiaľ čo tlmočník ich tlmočí ústne.
viac info »

31máj

Ochrana osobných údajov

V spoločnosti EMERALD sa zaväzujeme chrániť súkromie našich zákazníkov a dodávateľov v súlade s platnými právnymi predpismi.
viac info »

30apríl

Sťahujeme sa do nových priestorov

Vážení zákazníci, od 2.5.2018 nás môžete navštíviť priamo v centre Piešťan, na adrese Winterova 24. S novou adresou kancelárie rozširujeme aj naše portfólio služieb o organizáciu podujatí (event management).
viac info »

29marec

Testovacia editácia jednostránkového dokumentu u nás zdarma

Presvedčte sa o kvalite našich služieb v oblasti korektúr a editácie anglických textov a kontaktujte nás ohľadom testovacej editácie akejkoľvek časti Vášho dokumentu v rozsahu jednej strany zdarma. Testovací dokument k bezplatnej editácii môže obsahovať maximálne 250 slov.
viac info »

28február

Anglické jazykové kurzy pre študentov a dospelých v Dubline

Naučte sa anglicky rýchlo a efektívne v írskom Dubline, kde v spolupráci s jazykovou školou Emerald Cultural Institute ponúkame zápis na celoročné jazykové kurzy pre študentov a dospelých.
viac info »

31január

Piešťany Open Mic Live Show 2018

EMERALD organizuje druhý ročník podujatia PIEŠŤANY OPEN MIC – voľný mikrofón LIVE SHOW 2018, ktoré sa uskutoční v sobotu 3.2.2018, od 16.00 do 22.00, v piešťanskom klube ŽiWell.
viac info »

30november

Piešťanské vianočné trhy 2017

Je nám potešením oznámiť, že EMERALD spolupracoval pri zostavovaní tohtoročného hudobného programu pre jeden z najobľúbenejších festivalov v Piešťanoch, ktorý sa tradične koná na Námestí slobody a je miestom spoločných stretnutí pri príležitosti osláv vianočných sviatkov (a samozrejme hudby).
viac info »

30október

Úradné anglické preklady od 16,00.- EUR

Krátke dokumenty s rozsahom textu do 0,5 normostrany, rodné, sobášne a úmrtné listy, potvrdenia o trvalom pobyte a výpisy z registra trestov poskytujeme so zľavou od 16,00.- €.
viac info »

29september

Dräger SK Partner

EMERALD je náš zmluvný partner pre prekladateľské služby, korektúry a jazykové lokalizácie od roku 2007. S kvalitou ich práce, flexibilitou a dodržiavaním termínov sme maximálne spokojní.
viac info »

30jún

Pravidlo štyroch očí

K eliminácii syntaktických alebo pravopisných chýb, nesprávneho slovosledu, či prípadného vynechania textu používame pri všetkých našich prekladoch pravidlo štyroch očí.
viac info »

29máj

Úradné anglické preklady

Úradne osvedčené preklady z/do anglického jazyka vypracované a dodané priamo súdnym prekladateľom.
viac info »

22február

Čo o nás povedali

„Veľmi pekne Vám ďakujem za preložené lekárske správy a za vynikajúci servis, ktorý ste poskytol. S radosťou Vás odporučím a určite Vás kontaktujem ak budem potrebovať ďalšie preklady.“ Preklad lekárskej správy
viac info »

10január

Bonusová schéma 100 OUT = 10 IN 2017

Celoročné zľavy na štandardné anglické preklady a korektúry prostredníctvom bonusovej schémy 100 OUT = 10 IN.
viac info »

26jul

Piešťany Street Art Festival 2016

V sobotu, 6.8.2016 od 17.00 do 22.00 sa v centre mesta Piešťan uskutoční deň pouličného umenia s názvom Piešťany Street Art Festival 2016. Hlavnými partnermi festivalu sú EMERALD a ŽiWell.
viac info »

30jún

Summertime zľava na ceny prekladov

Počas tohto leta, od 1.7. do 31.8.2016, poskytujeme ZDARMA každých 250 slov prekladu v objednávkach s minimálnym množstvom 1000 slov.
viac info »

19máj

Príprava anglického CV

Zvýšte svoje šance získať prácu prostredníctvom odborne vyhotoveného anglického CV a motivačného listu, ktoré pre Vás pripravíme na mieru.
viac info »

29február

Čas na podanie daňového priznania sa kráti

S garanciou výhodnej ceny, ponúkame vypracovanie a podanie daňového priznania fyzických a právnických osôb, typu A alebo B, za rok 2015.
viac info »

17február

Jazyková škola Skypers

Jazyková škola Skypers, pôsobiaca v Piešťanoch a v Novom Meste nad Váhom, ponúka kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, ruského, španielskeho, francúzskeho a portugalského jazyka, ako aj slovenčinu pre cudzincov.
viac info »

12január

Bonusová schéma 100 OUT = 10 IN 2016

Získajte celoročné zľavy na štandardné anglické preklady a korektúry prostredníctvom bonusovej schémy 100 OUT = 10 IN.
viac info »

30október

Akceptujeme platby cez PayPal

Platbou cez PayPal sa vyhnete bankovým poplatkom, čo je výhoda hlavne pri zahraničných platbách. Celý platobný proces je maximálne rýchly a bezpečný, a platbu cez PayPal môžete zrealizovať aj bez založenia PayPal účtu.
viac info »

31august

Vyhotovenie elektronickej kópie v cene úradného prekladu

Úradný preklad sa vyhotovuje v listinnej podobe tak, že sa trikolórou zviaže originál/overená kópia/kópia zdrojového dokumentu a výtlačok prekladu do požadovaného (cieľového) jazyka, spolu s prekladateľskou doložkou, odtlačkom okrúhlej pečiatky a podpisom úradného prekladateľa. V prípade, že klient potrebuje aj elektronickú verziu prekladu, poskytneme mu ju zdarma v rámci ceny listinného vyhotovenia prekladu.
viac info »

30jún

Jednotná cena pre úradné preklady rodných a sobášnych listov

V rámci prekladateľskej praxe sme pri takmer identických rodných a sobášnych listoch z krajín Slovenská republika, Veľká Británia a Írska republika zaznamenali jednostranové rozdiely v počte normostrán cieľového úradného prekladu.
viac info »

30apríl

EMERALD poskytuje preklady z/do angličtiny už viac ako 15 rokov

Našimi prekladmi prinášame medzikultúrnu komunikáciu medzi Slovenskom a anglicky hovoriacimi krajinami už viac ako 15 rokov.
viac info »

20marec

Daňové priznania k dani z príjmov za zdaňovacie obdobie 2014

Potrebujete pomôcť s vyplnením daňového priznania fyzických osôb typu A alebo B, prípadne predĺžiť lehotu na podanie daňového priznania? Vaše daňové priznanie k dani z príjmov za zdaňovacie obdobie 2014 Vám odovzdáme vyplnené v cene od 33 €.
viac info »

9február

Vedenie účtovníctva, daňové priznania a mzdy

Ponúkame flexibilitu, nízke náklady a maximálnu daňovú optimalizáciu pri spracovaní jednoduchého a podvojného účtovníctva. Osobne alebo poštou nám doručíte účtovné doklady a my Vám osobne odovzdáme spracované účtovníctvo s analýzou jeho stavu. Ponúkame nielen dlhodobé vedenie účtovníctva, ale aj jednorazové spracovanie účtovníctva za rok 2014.
viac info »

13január

Bonusová schéma 100 OUT = 10 IN 2015

Po podnetnom roku 2014 pokračujeme v bonusovej schéme 100 OUT = 10 IN a zároveň rozširujeme jej krytie o korektúry a editácie anglických textov.
viac info »

7november

Korektúry a editácia anglických textov

Mark J Timmis BPharm (hons) absolvoval University of Nottingham UK a pracuje v oblasti zdravotníctva, kde vo viacerých organizáciách, ako aj v sektoroch primárnej a sekundárnej zdravotnej starostlivosti získal dlhoročné skúsenosti editora a zamestnanca pre kontakt s verejnosťou.
viac info »

14február

Balík účtovných a právnych služieb EMERALD+

V oblasti vedenia účtovníctva sme pre Vás pripravili nový balík účtovných služieb EMERALD+, v rámci ktorého budeme okrem štandardných účtovných služieb poskytovať aj ekonomickú a právnu podporu.
viac info »

31január

Bonusová schéma 100 OUT = 10 IN

Od 1. januára 2014 sme v oblasti prekladateľských služieb zaviedli novú bonusovú schému 100 OUT = 10 IN, pomocou ktorej získa zákazník za každých 100 € zrealizovanej objednávky zľavu v hodnote 10 € splatnú s ďalšou objednávkou. Zľava bude platiť aj pre súčet objednávok v roku 2014, ktorý presiahne 100 €.
viac info »

2október

Odborné lekárske preklady

V oblasti odborných lekárskych prekladov spolupracujeme s externými slovenskými lekármi. Od 1.10.2013 prichádza do nášho prekladateľského teamu slovenská internistka a geriatrička, MUDr. Zuzana Durdíková.
viac info »

30apríl

Profesionálne anglické CV na mieru

Zvýšte svoje šance získať prácu snov prostredníctvom odborne vyhotoveného anglického CV a motivačného listu, ktoré pre Vás pripravíme na mieru.
viac info »

20marec

Editácia anglických medicínskych textov

Rozširujeme náš prekladateľský team o kanadskú lekárku a editorku anglických vedeckých a medicínskych textov.
viac info »

24január

Korektúry a editácia textu

Ponúkame tri stupne úprav anglicky písaných textov v závislosti od kvality angličtiny a požiadavky klienta: Korektúry, Štandardná editácia a Editácia na mieru.
viac info »

18december

Daňová optimalizácia

Súčasťou našich služieb v oblasti vedenia účtovníctva je poradenstvo ako v súlade s platnou daňovou legislatívou vykazovať optimálnu daňovú a odvodovú povinnosť primeranú výške obratu a celkovému podnikateľskému prostrediu.
viac info »

28november

Dane a bankové účty v Írsku a UK

Pracovali ste v zahraničí a potrebujete zástupcu pre komunikáciu s írskymi, britskými alebo slovenskými finančnými úradmi?
viac info »

25október

Zakladanie spoločností

Založenie s.r.o. vrátane konzultácie predmetov podnikania a poplatku za zápis spoločnosti do obchodného registra od 260 €.
viac info »

E-mail:
Tel/Fax: +421 (0) 33 772 9312